Wybierz jeden z gotowych projektów,

a my dopasujemy go do wymiarów Twojego wnętrza

Twój koszyk

Aktualnie: 0 produktów Wartość: 0 zł

Jesteś tutaj Arrow Strona główna Arrow Aktualności Arrow Lubisz siebie? Polub swoje wnętrze...
 
 

Zobacz
przykładowy projekt

Pobierz plik .PDF

Lubisz siebie? Polub swoje wnętrze...

Lubisz siebie? Polub swoje wnętrze...

Lubisz styl luźny czy oficjalny? Słuchasz rocka czy muzyki poważnej? Wolisz cappuccino czy espresso? Skoro wybierasz to, co lubisz, wpłyń również na to, jak będzie wyglądało wnętrze Twojego mieszkania. Bez względu na rozmiar, wysokość czy lokalizację - zawsze możesz czuć się u siebie tak jak lubisz. Dzięki nam dopasujesz swoje wnętrze do siebie!

 

 

 

 

 

Aranżacja i projektowanie wnętrz to proces. Proces łączenia rzemiosła budowy domu ze sztuką nadawania mu odpowiedniego stylu, klimatu i wyrazu. Co robi architekt wnętrz? Architekt wnętrz przede wszystkim słucha. Każdy człowiek to osobna opowieść; marzenia, tęsknoty i potrzeby. To wszystko znajduje odbicie w naszych domach - sypialniach, łazienkach i pokojach dziennych.
Kolory, kształty, dynamika przestrzeni, ilość światła i rodzaje materiałów które nas otaczają mogą działać na naszą korzyść i dodawać nam energii każdego dnia. Architekt wnętrz pomaga nam je odnaleźć.

 

 

W jaki sposób dopasowujemy wnętrza do ich mieszkańców?

 

Nie narzucamy określonego stylu. Tylko Ty wiesz, w jakim wnętrzu chcesz odpoczywać, pracować czy budzić się. Udostępniamy bazę gotowych pomysłów na wnętrze w zupełnie różnych stylach i kolorystykach, samemu zdecyduj, które odpowiada Tobie najbardziej.

 

Rozmawiamy. Najważniejszym zadaniem jakie stawiamy sobie projektując wnętrze jest poznanie jego mieszkańców, ich upodobań i przyzwyczajeń oraz dopasowanie wnętrza do ich potrzeb, dlatego na początku każdego projektu przede wszystkim rozmawiamy z Klientem. Dzięki możliwością jakie daje nam internet oraz telefon kontaktujemy się i realizujemy projekty na terenie całego kraju. Wybrany projekt staramy się zmodyfikować tak, aby

 

Słuchamy. Po każdym etapie jest czas na przemyślenia, to ważny moment aby coś zmienić czy ulepszyć. Słuchamy wątpliwości, bierzemy pod uwagę wskazówki Klientów, aby końcowy projekt był idealny!

 


Ne ma jednego prawidłowego sposobu na aranżację wnętrz odpowiadającą wszystkim ludziom. Są za to głęboko przemyślane i sprawdzone rozwiązania dla osób o konkretnych zainteresowaniach. Inaczej rozmieścimy meble w salonie dla dużej rodziny, która lubi spotykać się z rodziną i przyjaciółmi przy kominku a inaczej dla pary, która większość czasu spędza oglądając filmy lub telewizję i korzysta z kina domowego. W jednymi w drugim przypadku możemy umieścić w salonie kominek i telewizor, ale umiejscowienie tych elementów, mebli i ich wielkość będzie zdecydowanie różna w obydwu przypadkach.

 

Dzięki nowoczesnym technologiom możemy prowadzić rozmowy i wysyłać projekty w ciągu kilku sekund nawet z odległym miejsc w naszym kraju, nie trzeba tracić czasu i pieniędzy na spotkania indywidualne. Proces projektowy na wszystkich jego etapach dopasowaliśmy do pracy on-line, dzięki czemu stał się bardziej dostępny dla zapracowanych Klientów oraz tańszy nie tracąc na jakości.

 

 

 

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły